Władze Gminy Głusk zwracają się z prośbą do nowych mieszkańców Gminy. Jeśli kupiłeś lub wybudowałeś dom w naszej gminie i mieszkasz – zamelduj się lub zgłoś ten fakt do Urzędu Skarbowego. Dzięki temu cześć twoich podatków wpłynie do budżetu Gminy. Z każdego 1000 zł zapłaconego przez podatnika podatku dochodowego, 370 zł trafia do gminy. Im więcej mieszkańców ma gmina, tym więcej podatków wpływa do budżetu gminnego. Więcej pieniędzy w budżecie oznacza więcej zrealizowanych inwestycji.
Jeśli więc chcesz za swoje pieniądze jeździć po lepszych drogach na terenie naszej gminy, chodzić po nowych chodnikach, pomóc w remontach i wyposażeniu szkół przyjdź do Ewidencji Ludności w Urzędzie Gminy i złóż wniosek o zameldowanie. Wówczas twoje pieniądze zostaną wykorzystane na rozwój infrastruktury gminnej, która będzie służyć również tobie i twoim bliskim. Pomyśl o miejscu zamieszkania przy płaceniu podatku!
Jeśli jednak nie chcesz bądź nie możesz obecnie się zameldować, wypełnij i złóż w Urzędzie Skarbowym deklarację NIP-3, w której jako miejsce zamieszkania wskażesz Gminę Głusk. Wówczas również część twojego podatku zostanie przekazana do budżetu Gminy.

AKTUALNOŚCI

ogłoszenie

28 stycznia
2016

Ogłoszenie wyników otwatrego konkursu ofert

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert dla jednostek niezaliczonych do sektora finansów publicznych na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz kultury, sztuki, ochrony kultury i tradycji. Do Pobrania ogłoszenie wyników


51211179325d9869fea74634ed8105a9.jpg

28 stycznia
2016

Halowy Turniej Piłki Nożej o Pucha Wójta Gminy Głusk

Gmina Głusk oraz Gminny Ludowy Klub Sportowy zapraszają na halowy turniej piłki nożnej który odbędzie w Zespole Szkół w Mętowie 28 Lutego 2016 od godziny 9:00 w celu zgłoszenia drużyny prosimy o wypełnienie zgłoszenia do dnia 24.02.2016 i dostarczenie faksem, … Kontynuuj


 

turniej-orlikao-puchar-wojta2014-1.jpg

7 lutego
2016

Głusk: Pieniądze na zadania publiczne podzielone

Gmina Głusk podzieliła pieniądze na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i sportu, a także kultury, promocji zdrowia i prowadzenia świetlic środowiskowych. Wsparcie otrzyma w sumie 8 organizacji pożytku publicznego. Na kulturę fizyczną i sport 55 tysięcy złotych trafi … Kontynuuj


as-pilka-nozna-2.jpg

1 lutego
2016

Głusk: Zapisy na halowy turniej piłkarski

Amatorskie drużyny z gminy Głusk mogą wziąć udział w pierwszym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Głusk. Zapisy zainteresowanych zespołów właśnie się rozpoczynają, a do udziału w zawodach zachęcają wójt i Gminny Ludowy Klub Sportowy Głusk. – Latem … Kontynuuj