Drodzy Mieszkańcy!
Gmina przystępuje do opracowania strategii rozwoju na lata 2015-2022. Zapraszamy Państwa do włączenia się w ten proces, poprzez zgłaszanie pomysłów, spostrzeżeń, uwag i wniosków, mogących mieć wpływ na kierunki rozwoju naszej gminy. Wszystkie zgłoszone propozycje zostaną poddane wnikliwej analizie. Najciekawsze pomysły oraz potrzeby, mające charakter strategiczny, zostaną uwzględnione w opracowywanym dokumencie.

Chcielibyśmy włączyć w proces opracowania strategii wszystkich mieszkańców naszej gminy, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachęcamy Państwa do przesyłania propozycji do 31 maja 2015 r., drogą mailową, na adres: sekretariat@glusk.pl, za pośrednictwem forum internetowego, zamieszczonego pod adresem http://www.glusk.pl/forum/, za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook: https://www.facebook.com/gminaglusk, jak również osobiście lub za pośrednictwem tradycyjnej poczty, na adres: Dominów, ul. Rynek 1, 20-388 Lublin.

Wójt Gminy Głusk
Jacek Anasiewicz

 

wiosna-t2015-1-zs-9-w-lublinie.jpg

27 maja
2015

Głusk: Wiosenne prezentacje teatralne (foto)

Pięć spektakli w wykonaniu uczniów czterech szkół z gminy Głusk i zaprzyjaźnionej placówki z Lublina wystąpiło podczas 12. Gminnej Wiosny Teatralnej. Tegoroczna impreza, zapoczątkowana przez szkoły gminne, po raz drugi odbyła się w domu kultury w Dominowie. W środę 27 … Kontynuuj


dzien-matki-w-wilczopolu-b_1.jpg

25 maja
2015

Głusk: Dzień Matki w Wilczopolu

Mamy z gminy Głusk otrzymały „muzyczny prezent” od Centrum Kultury i Promocji. W niedzielę 24 maja, z okazji zbliżającego się święta, wzięły udział w koncercie, który odbył się w świetlicy środowiskowej w Wilczopolu-Kolonii. Wystąpiły w nim gitarzystka Kamila Krzeszowiec i … Kontynuuj