Władze Gminy Głusk zwracają się z prośbą do nowych mieszkańców Gminy. Jeśli kupiłeś lub wybudowałeś dom w naszej gminie i mieszkasz – zamelduj się lub zgłoś ten fakt do Urzędu Skarbowego. Dzięki temu cześć twoich podatków wpłynie do budżetu Gminy. Z każdego 1000 zł zapłaconego przez podatnika podatku dochodowego, 370 zł trafia do gminy. Im więcej mieszkańców ma gmina, tym więcej podatków wpływa do budżetu gminnego. Więcej pieniędzy w budżecie oznacza więcej zrealizowanych inwestycji.
Jeśli więc chcesz za swoje pieniądze jeździć po lepszych drogach na terenie naszej gminy, chodzić po nowych chodnikach, pomóc w remontach i wyposażeniu szkół przyjdź do Ewidencji Ludności w Urzędzie Gminy i złóż wniosek o zameldowanie. Wówczas twoje pieniądze zostaną wykorzystane na rozwój infrastruktury gminnej, która będzie służyć również tobie i twoim bliskim. Pomyśl o miejscu zamieszkania przy płaceniu podatku!
Jeśli jednak nie chcesz bądź nie możesz obecnie się zameldować, wypełnij i złóż w Urzędzie Skarbowym deklarację NIP-3, w której jako miejsce zamieszkania wskażesz Gminę Głusk. Wówczas również część twojego podatku zostanie przekazana do budżetu Gminy.

AKTUALNOŚCI

otwarcie

1 października
2015


e-motywacja 8.10

28 września
2015


 

b40360125973d80dc0df0a60c27452e9.jpg

28 września
2015

Głusk: GLKS w ćwierćfinale Pucharu Polski LZPN

Początek sezonu 2015 – 2016 jest bardzo udany dla piłkarzy Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Głusk. W tabeli IV grupy lubelskiej „A” klasy podopieczni trenera Romana Garwoły zajmują 6 miejsce, a w rozgrywkach o Puchar Polski Lubelskiego Związku Piłki Nożnej zagrają … Kontynuuj


inicjatywy-6-dookola-teatru.jpg

21 września
2015

Głusk: Nowe inicjatywy lokalne (foto)

Mieszkańcy gminy Głusk, którzy uczestniczą w projekcie „Dom Kultury+ – inicjatywy lokalne 2015″, nie zwalniają tempa. W miniony weekend grupa seniorów w wieku 50+ wzięła udział w warsztatach wikliniarskich i pikniku w okolicach Nałęczowa, natomiast dzieci przygotowują spektakl teatralny. Wcześniej … Kontynuuj